Límec 10" Hiper

990 Kč

818 Kč bez DPH

Kód HW-BR-10*

Vyberte si jednoduše varianty produktu

Číslo artiklu Varianta produktu Počet Skladem Cena/ks
HW-BR-10*OR

Oranžová

Límec 10" Hiper

ano 990 Kč

Celkový počet vybraných produktů: kus(ů)

Celková cena vybraného zboží:

HiPer Technology, Inc. je americká společnost, která vyvíjí a vyrábí racingové produkty pomocí uhlíkových vláken kompozitní pryskyřice. Aktuálně se aktivity společnosti se zaměřují na výrobu závodních kol z uhlíkových vláken, tato divize se jmenuje HIPER Racing Wheels. Produkty vyrábí pro všechny terénní vozidla (ATV a Quad ) a vybrané motocykly.

HiPer staví nejlepší disky v každém segmentu, aše kola jsou nejlehčí, nejsilnější na trhu. Nejsme největším výrobcem na světě, ale zakládáme si na skutečnosti, že jsme nejlepší.

Tradičně jsou výrobky z uhlíkových vláken " velmi křehké" a mají tendenci spíše prasknout než se ohnout, nebo se jinak při nárazu zcela deformují. HiPer Technology a DuPont společně vyvinuli nový kompozitní materiál z uhlíkových vláken, který je v kombinaci s proprietární procesy formování, odolnější. Výsledné komponenty jsou nyní lehké, pevné, cenově snesitelné.

HiPer disky budou i nadále vyrábět nejlehčí, nejsilnější, nejvyšší kvalitu, záleží nám na označení - být nejpoužitelnější a nejoblíbenější disky pro závodní použití.