Kufr Kolpin Scount

3 490 Kč

2 884 Kč bez DPH

Kód KOL93405
Značka: KOLPIN
Počet kusů
skladem

Plastový box KOLPIN Navigator, objem 120L. Jednoplášťová konstrukce.
Rozměry 91x35x48 cm

Americký výrobce nejlepších textilních, plastových a kovových doplňků pro užitkové čtyřkolky. Boxy, brašny, držáky nářadí, pouzdra pro zbraně a mnoho, mnoho dalšího.

KOLPIN Powersport byla založena roku 1943, ano skutečně již takovouto tradici nesou výrobky KOLPINu, původní zaměření potřeb pro zbraně a loveckou tématiku se rozšířilo na několik dnešních divizí, z čehož nás nejvíce zajímá divize zabývající se výrobou a inovací toho nejkvalitnějšího příslušenství, především pro ATV a UTV. Za dobu své existence si značka KOLPIN vybudovala neotřesitelnou pozici číslo 1 mezi obdobnými výrobci. Díky svým patentům a vynálezům, které ostatní jen kopírují, se stala nepostradatelnou značkou i pro výrobce samotných strojů, proto dnes mnoho svého příslušenství dodává s designem značek Yamaha, Can Am Bombardier, John Deer aj. coby jejich vlastní řadu originálního příslušenství.

Své zapálení pro ATV, UTV a motorsport dokazuje KOLPIN neustálým vývojem nových produktů, vlastní výrobou a především nejvyšší kvalitou a používáním hodnotných materiálů. Důraz je zde kladen na kvalitu provedení, na design a na kompaktibilitu s dalším programem příslušenství.

V roce 2009 expandovala značka KOLPIN nejen do Evropy, ale i do dalších částí světa, výrazně rozšířila své portofolio produktů a vytvořila ještě těsnější vazbu na samotné výrobce strojů. Díky centrálnímu skladu v Holandsku, kam týdně přichází 2 kontejnery a odkud se denně exportují palety po celém kontinentu, můžeme zaručit rychlé dodání všech produktů.  

Neméně významná divize je KOLPIN Dirtworks - tato divize se zabývá výrobu a vývojem pracovních pomůcek ve spojení se čtyřkolkou nebo UTV, jedná se především o přípojné adaptéry, kultivátory, radlice, nosiče, zvedáky, držáky aj.