RISK chránič proti puchýřům

300 Kč

248 Kč bez DPH

Kód 00*

Vyberte si jednoduše varianty produktu

Číslo artiklu Varianta produktu Počet Skladem Cena/ks
00*116

S/M

RISK chránič proti puchýřům

ne 300 Kč
00*111

L/XL

RISK chránič proti puchýřům

ano 300 Kč

Celkový počet vybraných produktů: kus(ů)

Celková cena vybraného zboží:

KOMPLETNÍ SPECIFIKACE

Vložky pod rukavice vyrobené ze speciálního slabého neoprenu ochrání vaše ruce proti vzniku puchýřům, a proto můžete jet stále na plný plyn.

Všichni motokrosoví a terénní závodníci se velmi často potýkají s problémem puchýřků, které se jim dělají na dlaních. Puchýřky vznikají při pouhém držení řidítek, i když občas jejich vzniku napomáhají nevhodně padnoucí rukavice. Toto poranění dlaně je velmi nebezpečné, neboť znemožňuje jezdci, aby pevně přilnul k rukojetím. Navíc vám puchýře můžou zkazit požitek z jízdy díky svojí bolestivosti a špatnému hojení, které je většinou způsobené zanesením infekce do rozedraných míst.

Vývojáři ze společnosti
Risk Racing se snažili vymyslet řešení, jak ochránit celou oblast ruky tak, aby se při intenzivním tření v kombinaci s teplem a případnou vlhkostí, způsobenou pocením, netvořily nepříjemné puchýře. Výsledkem inženýrského bádání jsou Palm Protectors. Tyto chrániče jsou velmi tenké, avšak ochranná vrstva pokrývá celou plochu dlaně, včetně oblasti mezi ukazováčkem a palcem. Palm Protectors navíc pomáhají eliminovat otřesy tím, že dokážou vstřebávat vibrace přenášené do řidítek.

Palm Protectors se nosí pod rukavicemi a u jezdců si jich ani nevšimnete. Avšak piloti si jejich efekt uvědomují díky redukci vibrací a účinné ochraně před vznikem puchýřů. Palm Protectors jsou vhodné nejen pro motokrosaře, ale také pro endurové závodníky, silničáře ad. ridery.