Tažné zařízení - koule na čtyřkolku

470 Kč

388 Kč bez DPH

Kód KOL96097
Počet kusů
na objednávku

Koule pro tažné zařízení. ISO 50. Půměr šroubu 18mm. Výrobce KOLPIN

Americký výrobce nejlepších textilních, plastových a kovových doplňků pro užitkové čtyřkolky. Boxy, brašny, držáky nářadí, pouzdra pro zbraně a mnoho, mnoho dalšího.

KOLPIN Powersport byla založena roku 1943, ano skutečně již takovouto tradici nesou výrobky KOLPINu, původní zaměření potřeb pro zbraně a loveckou tématiku se rozšířilo na několik dnešních divizí, z čehož nás nejvíce zajímá divize zabývající se výrobou a inovací toho nejkvalitnějšího příslušenství, především pro ATV a UTV. Za dobu své existence si značka KOLPIN vybudovala neotřesitelnou pozici číslo 1 mezi obdobnými výrobci. Díky svým patentům a vynálezům, které ostatní jen kopírují, se stala nepostradatelnou značkou i pro výrobce samotných strojů, proto dnes mnoho svého příslušenství dodává s designem značek Yamaha, Can Am Bombardier, John Deer aj. coby jejich vlastní řadu originálního příslušenství.

Své zapálení pro ATV, UTV a motorsport dokazuje KOLPIN neustálým vývojem nových produktů, vlastní výrobou a především nejvyšší kvalitou a používáním hodnotných materiálů. Důraz je zde kladen na kvalitu provedení, na design a na kompaktibilitu s dalším programem příslušenství.

V roce 2009 expandovala značka KOLPIN nejen do Evropy, ale i do dalších částí světa, výrazně rozšířila své portofolio produktů a vytvořila ještě těsnější vazbu na samotné výrobce strojů. Díky centrálnímu skladu v Holandsku, kam týdně přichází 2 kontejnery a odkud se denně exportují palety po celém kontinentu, můžeme zaručit rychlé dodání všech produktů.  

Neméně významná divize je KOLPIN Dirtworks - tato divize se zabývá výrobu a vývojem pracovních pomůcek ve spojení se čtyřkolkou nebo UTV, jedná se především o přípojné adaptéry, kultivátory, radlice, nosiče, zvedáky, držáky aj.